SECCO Hospitality Financial Management jest firmą konsultingową świadczącą profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rachunkowości finansowej i zarządczej, analizy efektywności inwestycji oraz szeroko pojętego doradztwa z zakresu finansów hotelarskich. Wieloletnie doświadczenie zespołu SECCO, zdobyte w pracy dla międzynarodowych sieci hotelarskich, gwarantuje znakomitą znajomość narzędzi w zakresie optymalizacji przychodów i kosztów oraz zwiększenia efektywności operacyjnej hotelu.


Oferta SECCO Hospitality Financial Management obejmuje:

 • Analiza wyników finansowych i operacyjnych – rekomendacje oraz zalecenia, doradztwo w zakresie procedur operacyjnych w obszarze finansów i optymalizacji wykorzystania zasobów
 • Wdrożenie  rachunkowości zarządczej wg USALI oraz opracowanie kompleksowego systemu raportowania
 • Wdrożenie indywidualnych oraz szczegółowych narzędzi budżetowych w oparciu o USALI AFT
 • Wdrożenie programu controllingowego Comarch USALI BI Point współpracującego z hotelowym oprogramowaniem operacyjnym PMS oraz systemami finansowo-księgowymi
 • Analiza oraz kontrola ryzyk, przegląd rozwiązań kontroli wewnętrznej w obszarze finansów oraz zabezpieczenia majątku
 • Analizy ekonomiczno-finansowe, biznes plany, studia opłacalności inwestycji (feasibility study)
 • Szkolenia z zakresu rachunkowości zarządczej, USALI, zarządzania kosztami i Revenue Management

 

ZADZWOŃ TERAZ:   (+48) 609 282 934     |     (+48) 606 306 903

Aktualności

 • Wspólnicy SECCo prowadzącymi zajęcia na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego

  dodano 2018-11-08

  Od marca 2019 roku rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych "HoReCa Menedżer" na Akademii Leona Koźmińskiego. Partnerzy firmy SECCo - Jarosław Podniesiński oraz Cezary Sarnecki zostali zaproszeni do grona wykładowców. Obszar, który będą przybliżali słuchaczom tych studiów to "Analiza finansowa w sektorze HoReCa". Więcej informacji o studiach HoReCa Menedżet tutaj.

  >
 • SECCo realizuje szkolenie

  dodano 2018-10-30

  Do końca maja realizujemy wspólny projekt z IGHP pod tytułem "Analiza efektywnosci funkcjonowania hotelu i budżetowanie". Są to praktyczne warsztaty komputerowe, na których przechodzimy krok po kroku analizę efektywnosci wg standardu USALI wraz z zasadmi przygotowania budżetu. Pozostała nam realizacja jeszcze dwóch szkoleń - 22 maja Hotel Havet w Dźwirzynie i 29 maja Hotel Kossak w Krakowie. Opis szkolenia został przedstawiony na stronach IGHP. Zapraszamy. 

  >
Zadzwoń teraz +48 609 282 934 +48 606 306 903
... formularz kontaktowy

Zaufali nam