SECCO Biuro Rachunkowe

 

SECCO Biuro Rachunkowe rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku, jako biuro prowadzące kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową oraz doradztwo gospodarcze. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami i księgowością zdobyte zarówno w polskich jak i zagranicznych firmach.

Klientami Biura są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również duże spółki kapitałowe.

W pracy Biuro kładzie nacisk na w pełni fachową, rzetelną i terminową usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewnia pełną dyskrecję w zakresie wszelkich informacji pozyskanych od klientów. Współpracownikami Biura są doświadczeni księgowi, uprawnienie doradcy podatkowi, absolwenci MBA oraz radcy prawni co zapewnia doskonałą bazę metodologiczną.

Biuro korzysta z nowoczesnego oprogramowania finansowego, kadrowo-płacowego oraz prawnego dającego szerokie możliwości współpracy dla firm z terenu całego kraju. Spełnia wszelkie wymogi prawne do prowadzenia działalności. Posiada licencję Ministra Finansów nr 20388/00 oraz polisę OC.

 

Ewa Sarnecka - Właściciel

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Od początku, karierę swoją związała z finansami i rachunkowością, doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach organizowanych przez Międzynarodową Fundację Rozwoju Rynku Kapitałowego i Przekształceń Własnościowych w RP, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Wyższą Szkołę Administracji i Zarządzania w Warszawie, Centrum Kształcenia Specjalistycznego POLBI, czy Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. W 2000 roku złożyła egzamin państwowy i uzyskała licencję na usługowe prowadzenie biura rachunkowego. Od tego czasu jest związana z prowadzeniem firmy SECCO Biuro Rachunkowe.

Przed podjęciem działalności gospodarczej, zajmowała stanowiska Głównych Księgowych i Dyrektorów Finansowych - Członków Zarządu w spółkach kapitałowych. 

 

Zadzwoń teraz +48 609 282 934 +48 606 306 903
... formularz kontaktowy

Zaufali nam