SECCO Hospitality Financial Management jest firmą konsultingową świadczącą profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rachunkowości finansowej i zarządczej, analizy efektywności inwestycji oraz szeroko pojętego doradztwa z zakresu finansów hotelarskich. Wieloletnie doświadczenie zespołu SECCO, zdobyte w pracy dla międzynarodowych sieci hotelarskich, gwarantuje znakomitą znajomość narzędzi w zakresie optymalizacji przychodów i kosztów oraz zwiększenia efektywności operacyjnej hotelu.


Oferta SECCO Hospitality Financial Management obejmuje:

 • Analiza wyników finansowych i operacyjnych – rekomendacje oraz zalecenia, doradztwo w zakresie procedur operacyjnych w obszarze finansów i optymalizacji wykorzystania zasobów
 • Wdrożenie  rachunkowości zarządczej wg USALI oraz opracowanie kompleksowego systemu raportowania
 • Wdrożenie indywidualnych oraz szczegółowych narzędzi budżetowych w oparciu o USALI AFT
 • Wdrożenie programu controllingowego Comarch USALI BI Point współpracującego z hotelowym oprogramowaniem operacyjnym PMS oraz systemami finansowo-księgowymi
 • Analiza oraz kontrola ryzyk, przegląd rozwiązań kontroli wewnętrznej w obszarze finansów oraz zabezpieczenia majątku
 • Analizy ekonomiczno-finansowe, biznes plany, studia opłacalności inwestycji (feasibility study)
 • Szkolenia z zakresu rachunkowości zarządczej, USALI, zarządzania kosztami i Revenue Management

 

ZADZWOŃ TERAZ:   (+48) 609 282 934     |     (+48) 606 306 903

Aktualności

 • Wykłady na Akademii Leona Koźmińskiego

  dodano 2019-12-08

  Pierwszy wykład już za nami. Był to wykład z cyklu "zarządzanie finansowe" pod tutułem "Tworzenie biznesplanów". Przed nami jeszcze zajęcia z rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej ze szczególnym uwzględnienie standardu USALI i przygotowania raportowania wg USALI w oparciu o plan kont wg polskiej rachunkowości. Cieszymy się, że polskie uczelnie zaczynają dostrzegać potrzebę uzupełnienia swojej oferty o ofertę kierowaną do managerów hotelarstwa i branży HoReCa. Tu jest też miejsce dla branżowych finansów. Wspólczesny manager powinien orientować się w danych i raportach, wiedzić jak zorganizować przepływ informacji i potrafić wyciągać wnioski. 

  >
 • Wdrożenie programu USALI Comarch BI Point w Hotelu Binkowski

  dodano 2019-12-08

  W ostanim kwartale wdrożyliśmy w Hotelu Binkowski program USALI Comarch BI Point. Program ten zbiera informacje z systemu finansowo-księgowego oraz programów operacyjnych LSI. Raporty w standardzie USALI są dostępne dla Użytkowników w wersji SaaS po zalogowaniu się do chmury Comarch. Życzymy miłego i owocnego użytkowania.

  >
 • Wdrożenie systemu raportowania wg USALI w grupie Zdrojowa

  dodano 2019-09-27

  SECCo zakończyło projekt wdrożeniowy raportowania zarządczego zgodnie ze standardem USALI w Grupie Hotelarskiej Zdrojowa. Projekt objął standaryzację raportowania on-line w grupie dziewięciu obiektów hotelowych, w tym w Hotelu Radisson Blu Świnoujście. Kolejne obiekty wkrótce dołączą. Czekamy już na dlaszy bieg wydarzeń.

  >
Zadzwoń teraz +48 609 282 934 +48 606 306 903
... formularz kontaktowy

Zaufali nam